Hogwart Drarry i inne czary
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

3 posters

Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Harry Sro Lut 22, 2017 10:54 pm

Luke Slytherin
Charles Weasley
Ronald Weasley
Oliver Wood
Harry
Harry
Admin

Liczba postów : 207
Join date : 20/02/2017

https://pod-hipogryfem.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Ted Czw Lut 23, 2017 7:40 pm

Mimo, że jest to dormitorium Gryfonów Ted zawsze bez problemu się tu dostawał, w końcu od Luka znał hasło. Wszedł a widząc przyjaciela przytulił się do niego mocno od tyłu
-Luke czy ja jestem taki okropny?
Usiadł obok niego
-Dlaczego Daniel mnie nie lubi? tak jak i wszyscy dookoła
Mruknął i popatrzył na niego
-Jak ty to robisz, że potrafisz dogadać się z tymi wszystkimi ludźmi?
Ted
Ted

Liczba postów : 50
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Luke Czw Lut 23, 2017 8:12 pm

Luke spojrzał na niego z uśmiechem. Akurat poprawiał sobie włosy przed lustrem, więc widział jak ten idzie.
- Teddie, przesadzasz - odwrócił się w jego stronę i pocałował go w czoło, odsuwając się by wyjąć czekoladę i go poczęstować
- Posłuchaj. Daniel nigdy nikomu nic na złość nie robił. A Ty naprawdę nikomu nie przeszkadzasz, ani nic. Po prostu powinieneś zacząć się więcej udzielać wśród ludzi - usiadł na łóżku.
Luke
Luke

Liczba postów : 58
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Ted Czw Lut 23, 2017 8:19 pm

Wziął kawałek czekolady od niego i westchnął
-jak mam się udzielać wśród ludzi skoro nie znoszę przebywać w towarzystwie? Źle się wtedy czuje
Jadł czekoladę. Oparł się o jego ramie
-Żałuje, że nie ma cię przy mnie wiesz? Wcześniej w poprzedniej szkole chociaż zawsze miałem cię obok...a tu? Mam wrażenie jakbym był sam. W Pokoju wspólnym szepczą za mną i pokazują mnie palcami. Idę przez korytarz to mnie ignorują na lekcji często nawet nie zauważają, że jestem
Ted
Ted

Liczba postów : 50
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Luke Czw Lut 23, 2017 10:03 pm

- Wiesz, Teddie... - Luke przysunął się do niego by mocno go przytulić - nie jestem w Slytherinie, mimo nazwiska, bo.. Nie jestem wredny. Ślizgoni są wredni. Nie akceptują Cię, ale nie przejmuj się. Ja się z Gryfonami dogaduje, ale często rozmawiam z Krukonami albo Puchonami. Ty też możesz - uśmiechnął się - Ślizgoni mnie akurat też nie lubią, bo ,, jestem zdrajcą domu " - zaśmiał się. - Są małe wyjątki jak Black Potter czy Lovegoodowie..
Luke
Luke

Liczba postów : 58
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Ted Czw Lut 23, 2017 10:09 pm

Przytulił sie do niego mocno
-Tiara mnie tam przydzieliła bo nie nadaje się na Gryfona ale potrafię być wredny. A ja...nie umiem być wredny. Ona się pomyliła..chociaż...ja nie pasuje do żadnego z domów hogwartu
Westchnął cicho
-mogę zostać u ciebie na noc? Nie chce tam wracać.
Ted
Ted

Liczba postów : 50
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Luke Czw Lut 23, 2017 10:48 pm

Luke westchnął.
- Jesteś Ślizgonem bo tak zadecydowała Tiara, a ona nigdy się nie myli. - Spojrzał na swoje łóżko.
- nie wiem co moi współlokatorzy na to... Ale jasne, zostań. Zmieścimy się na łóżku - zaśmiał się i pocałował go w policzek. - Damy jakoś sobie radę. Nie zostało nam zaraz tak dużo nauki.
Luke
Luke

Liczba postów : 58
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Ted Pią Lut 24, 2017 10:13 pm

Słysząc, że może zostać Ted uśmiechnął się przepięknie i przytulił do niego mocno
-Tak się cieszę!!!!!
Dotknął jego policzka po czym namiętnie go pocałował. Jakoś nie potrafił się powstrzymać. Luke tak słodko patrzył na niego... Jego usta były tak pociągające, że nie można ich nie pocałować
Ted
Ted

Liczba postów : 50
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Luke Sob Lut 25, 2017 11:45 pm

- Już do... - Zaczął, ale czując pocałunek po prostu zamilkł. Nie odsunął się, nie odwzajemnił. Nie zareagował. Otworzył za to szeroko oczy. Och, często się przytulali i całowali w policzek, ale on... Nigdy nawet się nie całował. A teraz to nastało. Pierwszy pocałunek, z facetem. Z facetem, którego kochał. Z którym, cholera, chciał być. Aż mu noga podskoczyła do góry, jak w jakimś tandetnym filmie, albo marzeniach dwunastolatki. Przymknął oczy, delikatnie go obejmując i odwzajemniając w końcu pocałunek. A nóżka nadal była w górze. Och tak, tyle na to czekał, aż w końcu się doczekał. Objął go mocniej.
Luke
Luke

Liczba postów : 58
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Ted Sob Lut 25, 2017 11:51 pm

Ted na początku strasznie sie przejął, że Luke nie odwzajemnia pocałunku. Już nawet chciał przestać kiedy nagle poczuł jak ten go przytula. Od razu na jego twarzy zagościł uśmiech i pogłębił pocałunek gładząc go po biodrze. Kiedy w końcu odsunął się od niego zerknął na jego noge i uśmiechnął się
-widzę, że chyba ci się podobało
Ted
Ted

Liczba postów : 50
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Luke Nie Lut 26, 2017 12:06 am

Luke opuścił nogę i spojrzał mu w oczy.
- Od tej chwili Ty i ja... Cieszyć się będziemy życiem. - Szepnął - miłość to największy skarb który przechowujesz skrycie. Trzeba starać się znaleźć do niego klucz. - Szepnął, łapiąc delikatnie jego dłoń. Pocałował go jeszcze raz, tym razem delikatnie.
- Po prostu trzeba iść za głosem serca. A moje... Mówi mi, że mam Cię nikomu nie oddać - uśmiechnął się niewinnie.
Luke
Luke

Liczba postów : 58
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Ted Nie Lut 26, 2017 9:18 pm

Ted nie mógł uwierzyć w to co słyszał. Szcześliwy pogłaskał go po policzku i odwzajemnił delikatnie pocałunek
-nie chce cię puścić. Już nigdy. Kocham cię Luke...
Uklęknął przed nim na jedno kolano i wział go za rękę całują ją zaraz
-czy zgodzisz się zostać moim całym światem, słońcem, wiatrem, wodą, latem? Wszystkim?
Ted
Ted

Liczba postów : 50
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Luke Nie Lut 26, 2017 9:25 pm

Luke zaśmiał się podając mu również drugą dłoń. Spojrzał na niego zarumieniony.
- Jasne, że będę dla Ciebie całym światem, i słońcem, i wiatrem, i wodą, i latem. I wszystkim. Nawet chłopakiem. - Wpadł mu w ramiona wtulając się w niego mocno.
- Tak bardzo o tym marzyłem!
Luke
Luke

Liczba postów : 58
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Ted Nie Lut 26, 2017 9:31 pm

Ted wyrąbał sie na ziemie gdy ten wpadł mu w ramiona ale mocno go przytulił nie zwracając na to uwagi. W końcu to był teraz jego chłopak. Cieszył się i to bardzo. Zawsze czuł, że Luke jest jedyną osobą, która go rozumie. Dał mu calusa w nos uśmiechnięty
-Ja też...Nawet nie wiesz jak długo
Ted
Ted

Liczba postów : 50
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Luke Nie Lut 26, 2017 9:55 pm

Luke wtulał się w jego ramiona. Odetchnął
- Tyle jeszcze przed nami... Wiesz, chcę, żebyśmy... Spędzali ze sobą więcej czasu! Wiesz, jakieś randki... Ej, chcę mieć z Tobą pokój! Znaczy, na zmianę, ja mogę spać u Ciebie, i Ty u mnie... Ej, to będzie takie słooodkie - zauważył, że się zapędza, więc się zarumienił i odsunął.
- Och. Wybacz. Za dużo gadam.
Luke
Luke

Liczba postów : 58
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Ted Nie Lut 26, 2017 10:02 pm

Zaśmiał się słuchając go i zaraz spokojnie skradł mu szybkiego całusa
-po pierwsze nie przepraszaj. Po drugie... na randki mogę cię zabierać. A raczej nawet powinienem kotku
Pogłaskał go po głowie leżąc na podłodze bo w końcu wcześniej sie wywalił
-A Co do łóżek.. Zapraszam. Ja z chęcią będę spał w towarzystwie tak wspaniałej osoby
Ted
Ted

Liczba postów : 50
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Luke Nie Lut 26, 2017 10:16 pm

Luke przesunął palcem po jego brzuchu w górę, na klatkę piersiową.
- Aaaaa więc randki, tak? Co powiesz naaa... Hogsmeade w sobotę? Tylko Ty i ja. - Zamruczał mu do ucha i przygryzł je. Zarumienił się słodko patrząc mu teraz w oczy - Kocham Cię~~
Luke
Luke

Liczba postów : 58
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Ted Nie Lut 26, 2017 10:19 pm

Ted uśmiechnał się i zaraz gadził go po plecach zadowolony
-To świetny pomysł Luke. Ja też cie kocham. Nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo
Uśmiechnął się mocniej i dał mu całusa w czoło
-moze wstańmy z podłogi bo w końcu ktoś tu wejdzie
Ted
Ted

Liczba postów : 50
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Luke Pią Mar 03, 2017 7:27 pm

Luke się zaśmiał i wtulił w niego
- Jasne... - Puścił go w końcu i wstał. Usiadł na swoim łóżku i się uśmiechnął
- Masz na coś ochotę? - Uśmiechnął się wyjmując torbę słodyczy. Cóż, lubił słodycze, więc zawsze w Miodowym Królestwie robił ogromne zapasy.
Luke
Luke

Liczba postów : 58
Join date : 21/02/2017

Powrót do góry Go down

Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W. Empty Re: Dormi: Luke S., Charles W., Ron W., Oliver W.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach